• лісова казка

  • весна

  • літо

  • осінь

  • зима

«Лісова казка» - чудове місце для сімейного заміського відпочинку. Тут відмінно можна поєднувати сімейний пікнік на вихідні, свята, риболовлю, прогулянки лісом, збирання ягід та грибів.  

Для шанувальників активного відпочинку можемо запропонувати футбол, волейбол, теніс, більярд, плавання на лодці. 

Для дітей є чудові ігрові майданчики з качелями та  батут. 

Коли треба попрацювати – скористайтеся інтернет-мережею (вайфай- доступ працює на території всієї бази відпочинку).

Рекомендуємо відвідати нашу баню (сауну), замовити масаж та консультацію у дієтолога. 

Оздоровчі лісові прогулянки, грибний сезон, ягідний сезон, спів птахів, ароматерапія, лікувальне плавання,  вечора живої музики (кожної суботи) – допоможуть вам відпочити та набратися сил для досягнення Вами Ваших планів і бажань.  Відпочинок в «Лісовій казці» - це чудова можливість провести вихідні або відпустку з задоволенням, а свіже повітря сосново-дубового лісу дозволить Вам максимально відновитися після трудових буднів.

 

           Також Ви можете зайнятися риболовлею. У річці водиться така риба як окунь, судак, сом, карась, лящ, короп, головень, щука. У нас Ви зможете взяти човен на прокат для активного відпочинку на воді. Річка Рось не один рік приваблювала рибалок, а сьогодні сюди їдуть всією сім'єю. Тато може рибалити, інші члени сім'ї знайдуть собі заняття на свій смак і вік. Це забезпечить база відпочинку «Лісова казка», де сьогодні є все для повноцінного відпочинку відпочиваючих різного віку та з різними вподобаннями і смаками.

Здорова і корисна їжа, приготована з екологічно чистих продуктів, комфортабельні котеджі, побудовані з екологічного дерев'яного зрубу дозволяють провести незабутній сімейний відпочинок в «Лісовій казці» на мальовничому березі річки Рось. Атмосфера радості, бадьорості та здоров'я буде супроводжувати Вас весь час на протязі всього відпочинку.

 

Корпоративний відпочинок на природі стане прекрасним рішенням для реалізації спільних планів, при яких співробітники компанії об'єднуються в групу однодумців, здатних на цілеспрямовану роботу, можуть побачити один одного в незвичній обстановці, навчитися знаходити правильні рішення і компроміси у складних питаннях, і звичайно відпочити душею і тілом.

 

 
          Кожен день Вашого відпочинку у
«Лісовій казці» запам’ятається Вам як  яскрава і незабутня подія для Вашої родини, наповнить життя приємними враженнями, новими силами і позитивними емоціями.

 

Ми чекаємо  на  вас щодня і будемо раді бачити знову і знову.