• лісова казка

  • весна

  • літо

  • осінь

  • зима


Notice: Undefined offset: 1 in /home/kbogd174/public_html/lisovakazka.kiev.ua/templates/dd_businessv2_44/library/Artx/Content/SingleArticle.php on line 95

Notice: Undefined offset: 1 in /home/kbogd174/public_html/lisovakazka.kiev.ua/templates/dd_businessv2_44/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Здорова і корисна їжа, приготована з екологічно чистих продуктів, комфортабельні котеджі, побудовані з екологічного дерев'яного зрубу дозволяють провести незабутній сімейний відпочинок в «Лісовій казці» на мальовничому березі річки Рось. Атмосфера радості і здоров'я буде супроводжувати Вас весь час на протязі всього відпочинку.

Корпоративний відпочинок на природі стане прекрасним рішенням для реалізації тих умов, при яких співробітники компанії об'єднуються в групу однодумців, здатних на цілеспрямовану роботу, можуть побачити один одного в незвичній обстановці, навчитися знаходити правильні рішення і компроміси у складних питаннях, і звичайно відпочити душею і тілом .

  Кожен день Вашого відпочинку у «Лісовій казці» запам’ятається Вам як  яскрава і незабутня подія для Вашої родини, наповнить життя приємними враженнями, новими силами і позитивними емоціями.

 

Ми чекаємо вас щодня і будемо раді бачити знову і знову.